Hakkımızda

Türkiye’nin, saç ekimi işlemlerinde Dünya markası olması sürecinde, 20 yıldır büyük rol alan kliniğimize şöyle bir göz gezdirelim. Türkiye estetik ve saç ekimi dünyasında yeniliğin öncüsü olmaktan çekinmeyen kliniğimiz; öncelikli olarak saç ekimi konusunda kendini kanıtladı. Sonraki süreçte ise hızla medikal ve plastik cerrahi konusunda da gelişim gösterdik. 2002 yılında hizmet hayatına özellikle saç ekimi ile başlayıp, zaman içerisinde Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik konusunda yaptığımız teknolojik yatırımlarla da kendimizden söz ettirmeyi başardık. Hasta karşılamamızla başlayan güler yüzlü hizmeti, tüm süreç boyunca özenle size sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. İstekleriniz ve hayallerinizin doğrultusunda, olmak istediğiniz görünüme sizi kavuştururken, sizin için en sağlıklı yolu bulmak; bizim en iyi yaptığımız iş. Bu sebeple; kliniğimiz her geçen gün, en iyi sonuç ve en konforlu iyileşmeyi amaç edinmiştir. Yeniliklere ihtiyaç duyan tüm hastalarımıza hizmet etmek için, bizim de kendimizi sürekli yenilememiz gerektiğini savunuruz. Bu sebepledir ki; Türkiye’de tek uygulama merkezi İsveç Klinik olan Selenyum takviyesini yıllardır hastalarımızla buluşturmaktayız. Şimdilerde ise, sadece bizde uygulamaya giren Human Eye Project ile yine saç ekimi işlemlerinde devrim etkisi yaratmaya hazırlanıyoruz. Saç haritası dediğimiz bu proje ile Türkiye’nin saç ekimi tarihinde yeni bir dönemi oluşturuyor olacağız. Saç ekimi, Plastik cerrahi ve medikal estetik işlemlerinden sonra Diş Estetiğini de ekleyerek hizmet ağımızı çeşitlendiriyoruz. İstanbul, Ankara ve Hollanda da hastalarımızı en kaliteli hizmet ile buluştururken, bizler de hastalarımızdan aldığımız eşsiz deneyimler için çok şey borçluyuz.

about
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Misyonumuz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas interdum ornare bibendum. Sed varius orci tortor, eget feugiat augue sagittis in. Proin maximus elit vel hendrerit mattis. Vestibulum eget sollicitudin ex, laoreet convallis mi. Nulla varius sed enim vel tempus. Pellentesque a fringilla enim. Proin eget augue quam. Praesent a urna diam. Integer dolor nisl,

saç ekimi
isveç klinik

Kliniğimiz Hakkında

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas interdum ornare bibendum. Sed varius orci tortor, eget feugiat augue sagittis in. Proin maximus elit vel hendrerit mattis.

estetik Assistant Gratuit

Swedish Clinic Déverrouiller les photos avant et après

Ceren, your free aesthetic assistant, is here!

Click and get started
mobileMenuBottom